Szkoła Podstawowa nr 78

im. prof. Wiktora Degi w Poznaniu

     Szopki  świetliczaków wśród nagrodzonych. Z radością informujemy o sukcesie dzieci na co dzień korzystających z opieki świetlicy szkolnej. Od początku listopada, wykorzystując każdą wolną chwilę, nasi mali artyści przygotowywali prace konkursowe- szopki bożonarodzeniowe. Ich talent, cierpliwość i zaangażowanie zostały docenione i nagrodzone przez jury konkursu ,,Żłóbek Wielkopolski 2017,, organizowanego przez Muzeum Etnograficzne w Poznaniu – Oddział Muzeum Narodowego, Gimnazjum im. Powstańców Wielkopolskich w Robakowie k. Poznania, Towarzystwo Miłośników Miasta Poznania i Międzynarodowe Targi Poznańskie.

Obie szopki zostały zauważone i docenione. Szopka- imitująca balon na czaszy którego zostały namalowane kamieniczki starego rynku zajęła I miejsce, zaś  szopka wykonana na  wzór stadionu Inea otrzymała wyróżnienie. Jesteśmy dumni z naszych uczniów. Dziękujemy i gratulujemy! Ekspozycja nagrodzonych i wyróżnionych prac w terminie 2 grudnia 2017 do 20 stycznia 2017. Serdecznie zapraszamy.

Małgorzata Philipps, Joanna Tomczak,  Alicja Gręda

2017 Aktualności 6
Autor: