Serdecznie zapraszamy uczniów, rodziców, nauczycieli oraz wszystkich przyjaciół szkoły do udziału w koncercie „Rodzinne kolędowanie”, który odbędzie się 12 stycznia 2018 r. o godz. 17.00 w Szkole Podstawowej nr 78 w Poznaniu. Zaproszenie obejmuje całą społeczność szkolną.

Zasady udziału w koncercie są bardzo proste:

1. Każda klasa śpiewa jedną kolędę lub pastorałkę.

2. Koncert ma charakter turnieju.

3. Uczeń danej klasy zaprasza do wspólnego śpiewania rodziców, dziadków, przyjaciół, sąsiadów …. Za każdą osobę biorącą udział w występie klasa dostaje punkt (im więcej osób, tym więcej punktów).

4. Można używać dowolnych instrumentów, wymyślić układ choreograficzny, przebrać się dla podkreślenia jedności zespołu, przygotować rekwizyty. Wygląd grupy będzie dodatkowo premiowany.

5. Dla klasy, która uzyska największą ilość punktów przewidziana jest nagroda.

Każda klasa wybiera jednego rodzica do kontaktów z organizatorami. Wyznaczone osoby prosimy o zgłoszenie się  telefoniczne, e-mailowe lub osobiste do biblioteki szkolnej.

Po wcześniejszym zgłoszeniu organizatorzy oferują miejsce do przeprowadzenia próby na terenie szkoły.

Klasy, które chcą wziąć udział w koncercie prosimy o deklarację do dnia 5 grudnia 2017.

Organizatorzy:

Agnieszka Karwat, Anna Lewandowska, Dorota Mucha