Szkoła Podstawowa nr 78

im. prof. Wiktora Degi w Poznaniu

         Projekty szopek przygotowane przez uczniów naszej świetlicy wezmą udział w ogólnopolskim konkursie organizowanym przez Muzeum Etnograficzne w Poznaniu.
Świetlica szkolna SP nr 78 już po raz trzeci wzięła udział w konkursie organizowanym przez Muzeum Etnograficzne w Poznaniu na najpiękniejszą szopkę bożonarodzeniową „Żłóbek poznański 2017”. Jak się okazuje, co roku w przygotowanie szopek włącza się coraz więcej i coraz młodszych artystów. Uczniowie naszej świetlicy przygotowywali swoje dzieła przez wiele godzin. Udało się i szopki pojechały do Muzeum Etnograficznego, by tam oceniło je jury.

  • Rozstrzygnięcie konkursu 2.12.2017.

  • Ekspozycja nagrodzonych i wyróżnionych prac w terminie 2 grudnia 2017 do 29 stycznia 2018.

Mamy nadzieję, iż projekty naszych szopek zostaną docenione i będziemy mieć przyjemność oglądać je wśród wyróżnionych prac. Gorąco zachęcamy do odwiedzenia wystawy.

 

Małgorzata Philipps, Joanna Tomczak, Alicja Gręda

 

2017 Aktualności 26
Autor: