Drodzy Rodzice,

serdecznie zapraszam przedstawicieli Trójek Rodzicielskich wszystkich oddziałów na najbliższe zebranie Rady Rodziców w dn. 8 listopada (środa), godz. 18:00, sala 17, parter SP78.

Plan zebrania:

1. Ustalenie scenariusza działań RR podczas zebrań z rodzicami w dn. 22.11.

2. Ustalenie scenariusza działań RR podczas Kiermaszu Świątecznego w dn. 01.12.

3. Akcja 1% podatku na szkołę – rozważenie udziału w projekcie.

4. Raport Skarbnika RR: wpływy i wydatki do i z funduszy RR w okresie wrzesień-październik 2017.

5. Raport Przewodniczącego RR z podjętych działań informacyjno-promocyjnych RR.

6. Regulamin RR – zaopiniowanie wersji regulaminu po poprawkach.

7. Sprawy wniesione.

Najgoręcej zapraszam przedstawicieli Trójek Rodzicielskich tych klas, które nie były reprezentowane na zebraniach RR we wrześniu ani w październiku, tj. oddziałów: 0a, 0b, 3b, 3c, 7b, 7c, IIa, IIIb.

Efekty wszelkich inicjatyw RR zależą od Państwa zaangażowania i tego, jak skutecznie nim zarazicie Rodziców w swoich klasach!

Pozdrawiam serdecznie!

Anna Sternal, Przewodnicząca RR