Biuletyn Informacji Publicznej Szkoły Podstawowej nr 78 w Poznaniu

Dobrowolne ubezpieczenie uczniów w roku szkolnym 2019/2020

Informacja

Każdy zainteresowany rodzic/opiekun prawny może zapoznać się z ofertą ubezpieczenia np. ze strony www.ubezpieczdziecko.pl lub korzystając z zał. materiałów reklamowych.

190719 ulotka NNW-min

Ubezpieczenie ULOTKA szkoły podstawowe, ponadpodstawowe, technika, licea, zawodowe, artystyczne,sportowe

Egzamin ósmoklasisty w roku szkolnym 2020/2021

Proszę zapoznać się z treścią załączników, dotyczącą egzaminu ósmoklasisty w roku szkolnym 2020/2021. harmonogram_e8_em_2021-1 komunikat_o_przyborach_e8_em_2021 komunikat_dostosowania_e8_2021 (obrazek z platformy Edupolis)