Stołówka pracuje pięć dni w tygodniu od poniedziałku do piątku w godzinach od 7.00 do 15.00.Wydawanie obiadów odbywa się w godzinach od 12.00 do 13.30, cena obiadu dwudaniowego plus kompot wynosi 7,50 brutto, a drugie danie z kompotem wynosi 7 zł brutto,  koszt zupy 2 zł brutto.

Płatności można dokonywać gotówką lub przelewem na konto bankowe.

Uprzejmie informujemy , że nieobecność dziecka na obiedzie jak i rezerwacje posiłków zgłaszamy tego samego dnia do godziny 8.00 lub w dni poprzedzające nieobecność.

Nasze menu jest pod ścisłą opieką specjalisty, dietetyka – audiator zintegrowanych systemów ghp, gmp i haccp.

Substancje lub produkty powodujące alergie lub reakcje nietolerancji podajemy w jadłospisach.

ALERGENY: MIESZANKA NASION (PESTKI DYNI, NASIONA SŁONECZNIKA, SIEMIĘ LNIANE), MIESZANKA WARZYW (CO NAJMNIEJ DWA RÓŻNE WARZYWA), MIESZANKA ZIÓŁ (BAZYLIA, OREGANO, TYMIANEK, ZIOŁA PROWANSALSKIE), ZABIELANIE JOGURTEM NATURALNYM LUB MĄKĄ PEŁNOZIARNISTĄ, KOMPOT WIELOOWOCOWY ( CO NAJMNIEJ DWA RÓŻNE OWOCE).

TEL . KONTAKTOWY 889 360 513

Zapraszamy!

Wyprawka szkolna 2018/2019

Wyprawka ucznia klasy pierwszej rok szkolny 18/19