1. Projekty  realizowane w II semestrze roku szkolnego 2018/2019

2. Podsumowanie TJO

3. Marzec miesiącem matematyki

4. Szkolna Liga Językowa

W ramach projektu uczniowie klas VI-VIII oraz gimnazjum, wykonywali prace o wybranych zagadnieniach z zakresu tematu:' Atrakcje turystyczne krajów anglojęzycznych i niemieckojęzycznych'.

Prace na temat miejsc wartych odwiedzenia z angielskiego i niemieckiego obszaru językowego wykonywane były w postaci plakatów. Uczniowie mogli pracować indywidualnie lub w grupach. Każda praca oceniana była przez nauczycieli języka angielskiego i niemieckiego pod kątem: zawartości, zgodności z tematem, oryginalności, poprawności językowej i estetyki. Podsumowanie Szkolnej Ligi Językowej odbyło się w czerwcu. Projekty zostały zaprezentowane społeczności szkolnej na wystawie w holu szkoły.

( Ksenia Herbst-Buchwald, Ewa Paprocka)

5. Realizacja działań koła chemicznego:  Drzwi otwarte- Spotkanie z chemią 18-19 Starsi – młodszym – warsztaty chemiczne podczas Dni Nauki.Marzec miesiącem matematyki Chemia w liczbachNOC NAUKOWCÓW 2018OPIS udział w AQANET wycieczka Akcji Edukacyjnej PluskPODSUMOWANIE projekt Maria Skłodowska CurieWystawa prac Dbajmy o naszą PLANETĘ

6. „Rowerem do szkoły”

Opis projektu „Rowerem do szkoły”