Szkoła Podstawowa nr 78

im. prof. Wiktora Degi w Poznaniu

Biuletyn Informacji Publicznej Szkoły Podstawowej nr 78 w Poznaniu

 

Regulamin organizacji pracy SP78 od 1 września 2020 r.

Aktualności

Komunikat

Komunikat

   Z przyjemnością informujemy, że od dnia 18.01.2021 roku zgodnie z wytycznymi MEiN zostaje uruchomione nauczanie stacjonarne w szkołach podstawowych dla klas 1-3. Tym samym informujemy, że obiady szkolne będą wydawane od dnia 18.01.2021 r. na starych zasadach z zachowaniem...
DZIĘKUJEMY!!!

DZIĘKUJEMY!!!

Pragniemy poinformować, że na Skarpetkowej choince zawisły 244 pary skarpet. Do zbiórki włączyło się 26 uczniów  z naszej szkoły, nauczyciele, administracja, dorośli  mieszkańcy z okolicy oraz dzieci z osiedlowego przedszkola  prowadzonego przez Siostry.  W imieniu obdarowanych, bardzo serdecznie dziękujemy wszystkim,...
„DZIEL SIĘ Z INNYMI”

„DZIEL SIĘ Z INNYMI”

Wolontariusze z klasy 8a, 8c i 8b postanowili w tym roku zrezygnować z prezentów gwiazdkowych i zorganizować zbiórkę na rzecz Fundacji "Przylądek Nadziei", aby pomóc dzieciom w walce z chorobą nowotworową. Uczniowie zakupili gry planszowe, książki, artykuły papiernicze, maskotki i...