Rok szkolny 2017/2018

  1. Udział w I Wojewódzkim Konkursie Matematycznym dla uczniów ośmioletnich szkół podstawowych województwa wielkopolskiego- do drugiego etapu zakwalifikował się Andrzej Michalak uczeń klasy 7c.

  2. Udział uczniów w XVIII Konkursie „Złota Żabka” w dziedzinie  języka polskiego i literatury – do II etapu zakwalifikowali się: Andrzej Michalak kl. 7c i Jakub Tomczak kl. 7b.

  3. Film zrealizowany w SP z klasą 3 c (zeszłoroczną, obecna 4c) „Możemy!” został wyselekcjonowany do MFF Dozwolone do 21. Lat i uczniowie gościli w Warszawie (pięcioro uczniów).

  4. Filmy zrealizowane w zeszłym roku szkolnym z uczniami SP : „Szczęście” zrealizowany z kl. 2d, film „Możemy!” zrealizowany z uczniami z kl. 3c  oraz „Pomocna dłoń” zrealizowany przez gimnazjalistów zostały pokazane podczas festiwalu w Tbilisi „Tbilisi Sunrise”.

  5. II miejsce w Igrzyskach Dzieci  Miasta Poznania w unihokeju dziewcząt SP.

  6. Awans do finału Poznania w Turnieju o Puchar Tymbarka w kategorii wiekowej U -12 (klasy 4-5, chłopcy).

  7. Awans do II etapu w szkolnych Igrzyskach Dzieci Miasta Poznania  w piłce siatkowej – chłopcy.

 

Aktualności

Program Drzwi Otwartych 28 lutego 2018 r.

  PROGRAM DRZWI OTWARTYCH w Szkole Podstawowej nr 78 im. prof. Wiktora Degi w Poznaniu 28 LUTEGO 2018 roku godzina 17.00 - 19.00...

MegaMisja – wyzwanie nr 2.

     MegaMisja to program nowoczesnej edukacji, który podnosi cyfrowe kompetencje nauczycieli, a dzieciom w świetlicy pomaga odkryć dobre i...

MegaMisja – wyzwanie nr 1.

     Nikt nie musiał namawiać naszych uczniów by zmierzyli się z wyzwaniem nr 1.  Bez wahania, z dużym entuzjazmem...