Rok szkolny 2017/2018

  1. Konkurs Matematyczny Kangur : Maciej Mazur wyróżnienie w kategorii Maluch, Gabriel Gołębiowski wyróżnienie w kategorii Beniamin, Jakub Tomczak wyróżnienie w kategorii Kadet, Mikołaj Bembnista wynik bardzo dobry w kategorii Beniamin, Andrzej Michalak wynik bardzo dobry w kategorii Kadet.

  2. Udział w XIV Międzyszkolnym Konkursie Matematycznym dla uczniów klas V dzielnicy Grunwald – II miejsce zajął Mikołaj Bembnista uczeń klasy 5b.

  3. Udział w I Wojewódzkim Konkursie Matematycznym dla uczniów ośmioletnich szkół podstawowych województwa wielkopolskiego – do etapu wojewódzkiego zakwalifikował się Andrzej Michalak uczeń klasy 7c

  4. Udział w I Wojewódzkim Konkursie Matematycznym dla uczniów ośmioletnich szkół podstawowych województwa wielkopolskiego- do etapu rejonowego zakwalifikował się Andrzej Michalak uczeń klasy 7c.

  5. Udział uczniów w XVIII Konkursie „Złota Żabka” w dziedzinie  języka polskiego i literatury – do II etapu zakwalifikowali się: Andrzej Michalak kl. 7c i Jakub Tomczak kl. 7b.

  6. Film zrealizowany w SP z klasą 3 c (zeszłoroczną, obecna 4c) „Możemy!” został wyselekcjonowany do MFF Dozwolone do 21. Lat i uczniowie gościli w Warszawie (pięcioro uczniów).

  7. Filmy zrealizowane w zeszłym roku szkolnym z uczniami SP : „Szczęście” zrealizowany z kl. 2d, film „Możemy!” zrealizowany z uczniami z kl. 3c  oraz „Pomocna dłoń” zrealizowany przez gimnazjalistów zostały pokazane podczas festiwalu w Tbilisi „Tbilisi Sunrise”.

  8. II miejsce w Igrzyskach Dzieci  Miasta Poznania w unihokeju dziewcząt SP.

  9. Awans do finału Poznania w Turnieju o Puchar Tymbarka w kategorii wiekowej U -12 (klasy 4-5, chłopcy).

  10. Awans do II etapu w szkolnych Igrzyskach Dzieci Miasta Poznania  w piłce siatkowej – chłopcy.

 

Aktualności

I Gala „Szkolnych Wiktorów”

Podsumowanie roku szkolnego 2017/2018 czyli I Gala „Szkolnych Wiktorów” za nami.     Łezka się kręci w oku na wspomnienie o...

Serdecznie zapraszamy Szanownych Rodziców na uroczyste zakończenie nauki w gimnazjum, które odbędzie się w czwartek 21 czerwca 2018 roku o...