Rok szkolny 2017/2018

1. Konkurs Matematyczny Kangur : Jan Halasz wyróżnienie w kategorii Żaczek,  Adam Dorsz wynik bardzo dobry w kategorii Maluch, Patryk Szuba wyróżnienie w kategorii Maluch.

2. Uczestnictwo  klasy 2a  w po Konkursie Plastycznym „Z życia pszczelej rodziny” organizowanym przez Muzeum Pszczelarstwa w Swarzędzu – nagrodę otrzymał Wojtek Piwnicki kl. 2a.

3. Międzyszkolny Konkurs Plastyczny dla dzieci ze świetlic szkolnych miasta Poznania pt. „Tam mnie jeszcze nie było… podróż moich marzeń”, zorganizowany przez  wychowawców świetlicy szkolnej SP nr 85 im. Kawalerów Maltańskich w Poznaniu. Uczniowie naszej świetlicy przygotowali 5 prac. I miejsce zajęła praca naszych Świetliczaków „Do góry pod chmury”.

4. Film zrealizowany w SP z klasą 3 c (zeszłoroczną) „Możemy!” został wyselekcjonowany do MFF Dozwolone do 21. Lat i uczniowie gościli w Warszawie (pięcioro uczniów).

5. Filmy zrealizowane w zeszłym roku szkolnym z uczniami SP : „Szczęście” zrealizowany z kl. 2d, film „Możemy!” zrealizowany z uczniami z kl. 3c  oraz „Pomocna dłoń” zrealizowany przez gimnazjalistów zostały pokazane podczas festiwalu w Tbilisi „Tbilisi Sunrise”.

6. Udział uczniów ze świetlicy szkolnej w konkursie „Żłóbek wielkopolski 2017” zorganizowanym przez Muzeum Etnograficzne w Poznaniu – Oddział Muzeum Narodowego, Gimnazjum im. Powstańców Wielkopolskich w Robakowie k. Poznania, Towarzystwo Miłośników Miasta Poznania i Międzynarodowe Targi Poznańskie:

I miejsce – „Szopka w balonie”.

Wyróżnienie – „Szopka na stadionie poznańskim”.

7. Uczniowie z kl. 3b zajęli I miejsce w Szkolnym Konkursie Matematycznym „Żonkilek”.

8. Uczniowie z kl. 3b zajęli I i II miejsce w Konkursie Ortograficznym w ramach Tygodnia Świadomości Dysleksji.

9. Uczeń z kl. 3d zajął I miejsce, uczeń z kl. 3b zajął II miejsce, uczniowie z kl. 3c zajęli IV miejsce w Szkolnym Konkursie Ortograficznym.

10. Uczennica z kl. 3c zajęła I miejsce w Szkolnym Konkursie Pięknego Czytania.

11. Uczniowie z kl 2b i z kl. 3b otrzymali wyróżnienia w Konkursie Kangur Matematyczny.

12. Uczeń z kl. 3b zdobył Dyplom Laureata, a uczeń z kl. 3b zdobył wyróżnienie
    w ogólnopolskim DYKTANDZIE (nie tylko) DLA MISTRZÓW.

13. Uczeń z kl. 3b zdobył DYPLOM LAUREATA w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Olimpusek.

14. Chłopcy z kl. 3b zajęli w etapie powiatowym II miejsce w Ogólnopolskim Turnieju Piłki Nożnej – „Z podwórka na stadion” – o Puchar Tymbarku.

15. Świetliczaki zajęły II miejsce w IX MARATONIE UKŁADANIA PUZZLI.

16. Dziewczynki z kl. 2b otrzymały wyróżnienie w MIĘDZYSZKOLNYM KONKURSIE TAŃCA INTEGRACYJNEGO.

17. Uczeń z kl. 0b zajął I miejsce, uczeń z kl. 0aII miejsce, uczeń z kl. 0aIII miejsce, uczeń z kl.0a otrzymał wyróżnienie w SZKOLNYM LOGOPEDYCZNYM KONKURSIE RECYTATORSKIM.

18. Uczeń z kl. 3b zajął I miejsce w MIĘDZYŚWIETLICOWYM KONKURSIE DLA UCZNIÓW „1 Z 10”.

19. Działania podejmowane w II półroczu roku szkolnego 2017/2018

Wyprawka szkolna 2018/2019

Wyprawka ucznia klasy pierwszej rok szkolny 18/19
Komunikat