Biuletyn Informacji Publicznej Szkoły Podstawowej nr 78 w Poznaniu

Drodzy Nauczyciele, Pracownicy Szkoły i Absolwenci!

Z okazji 25-lecia Szkoły w szkolnej izbie pamięci organizujemy wystawę pamiątek związanych z codziennością szkolną (zdjęcia, pamiętniki szkolne, prace uczniowskie, dzienniczki, dyplomy itp.). Podpisane pamiątki można przynosić do 03.03.2020 roku do sekretariatu szkoły lub dostarczyć bezpośrednio do organizatorek wystawy Aldony Śramy-Tomczak i Moniki Soroki.
Podczas wystawy pamiątki będą zabezpieczone i wystawione w gablotach. Wystawa potrwa do końca maja 2020 roku. Zachęcamy do niezwykłej podróży sentymentalnej. Poszukiwanie pamiątek dla Państwa może być pięknym czasem wspomnień.
Liczymy na Państwa wsparcie.

Aldona Śrama-Tomczak

Monika Soroka

Nowe obostrzenia

Rząd wprowadza kolejne obostrzenia. Część z nich dotyczy Was Uczniów bezpośrednio. Przeczytajcie!
Komunikat Dyrektora Szkoły w sprawie nauczania zdalnego od dnia 25.03.2020r.

Szanowni Rodzice, Uczniowie, od środy, 25.03.2010 r. rozpoczynamy naukę zdalną, zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Edukacji Narodowej z dnia 20 marca 2020 r. zmieniające rozporządzenie w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19:...