Biuletyn Informacji Publicznej Szkoły Podstawowej nr 78 w Poznaniu

Drodzy Nauczyciele, Pracownicy Szkoły i Absolwenci!

Z okazji 25-lecia Szkoły w szkolnej izbie pamięci organizujemy wystawę pamiątek związanych z codziennością szkolną (zdjęcia, pamiętniki szkolne, prace uczniowskie, dzienniczki, dyplomy itp.). Podpisane pamiątki można przynosić do 03.03.2020 roku do sekretariatu szkoły lub dostarczyć bezpośrednio do organizatorek wystawy Aldony Śramy-Tomczak i Moniki Soroki.
Podczas wystawy pamiątki będą zabezpieczone i wystawione w gablotach. Wystawa potrwa do końca maja 2020 roku. Zachęcamy do niezwykłej podróży sentymentalnej. Poszukiwanie pamiątek dla Państwa może być pięknym czasem wspomnień.
Liczymy na Państwa wsparcie.

Aldona Śrama-Tomczak

Monika Soroka

Egzamin ósmoklasisty w roku szkolnym 2020/2021

Proszę zapoznać się z treścią załączników, dotyczącą egzaminu ósmoklasisty w roku szkolnym 2020/2021. harmonogram_e8_em_2021-1 komunikat_o_przyborach_e8_em_2021 komunikat_dostosowania_e8_2021 (obrazek z platformy Edupolis)