Szkoła Podstawowa nr 78

im. prof. Wiktora Degi w Poznaniu

Biuletyn Informacji Publicznej Szkoły Podstawowej nr 78 w Poznaniu

Drodzy Uczniowie,

Możecie, dzwoniąc z Waszego Skype’a, porozmawiać z pedagogiem lub psychologiem szkolnym. Będziemy dostępne dla Was w ważnych, niekiedy także trudnych sprawach/sytuacjach i wspólnie z Wami spróbujemy poszukać dostępnych, dobrych rozwiązań.

Dyżury :

– Ania Chmielewska – pon. 11:30-12:30, czw. 8:00-10:00

– Magda Jankowska – wt. 13:00 -14:00, czw. 10:00-12:00, adres Skype: lena.j431

– Ania Krause – śr. 10:00-11:30, adres Skype:  krause-anna_1

Porady i konsultacje dla Rodziców poprzez mobidziennik.

Indywidualne spotkania online o charakterze terapeutycznym dla uczniów (po wcześniejszym uzgodnieniu z Rodzicem).

Aktualności

Skarpetkowa choinka

Już 1 grudnia w naszej szkole, przy sklepiku, pojawi się ,,Skarpetkowa choinka”. Zachęcamy do wieszania na niej skarpet dla osób...
Kampania szkolna – Szacun dla wszystkich

Kampania szkolna – Szacun dla wszystkich

Nasza szkoła bierze udział w projekcie CREO "Szacun dla wszystkich", ponieważ wiemy, jak ważna w dzisiejszych czasach jest wrażliwość na drugiego człowieka, wzajemny szacunek i zrozumienie.  Zapraszamy do obejrzenia Kampanii Społecznej "Bierzemy sprawy w swoje ręce", której bohaterowie uświadamiają Nam...