Biuletyn Informacji Publicznej Szkoły Podstawowej nr 78 w Poznaniu

Drodzy Uczniowie,

Możecie, dzwoniąc z Waszego Skype’a, porozmawiać z pedagogiem lub psychologiem szkolnym. Będziemy dostępne dla Was w ważnych, niekiedy także trudnych sprawach/sytuacjach i wspólnie z Wami spróbujemy poszukać dostępnych, dobrych rozwiązań.
Dyżury :
– pani Majka (pedagog szkolny) – czwartki w godz. 10:00-11:30 (Skype: Majka Porzucek-Miśkiewicz)
– pani Magda (psycholog szkolny) – wtorki w godz. 13:00-15:00 (Skype: Magdalena Jankowska, lena.j431) .

Nowe obostrzenia

Rząd wprowadza kolejne obostrzenia. Część z nich dotyczy Was Uczniów bezpośrednio. Przeczytajcie!
Komunikat Dyrektora Szkoły w sprawie nauczania zdalnego od dnia 25.03.2020r.

Szanowni Rodzice, Uczniowie, od środy, 25.03.2010 r. rozpoczynamy naukę zdalną, zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Edukacji Narodowej z dnia 20 marca 2020 r. zmieniające rozporządzenie w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19:...