Szkoła Podstawowa nr 78

im. prof. Wiktora Degi w Poznaniu

Drodzy Uczniowie,

Możecie, dzwoniąc z Waszego Skype’a, porozmawiać z pedagogiem lub psychologiem szkolnym. Będziemy dostępne dla Was w ważnych, niekiedy także trudnych sprawach/sytuacjach i wspólnie z Wami spróbujemy poszukać dostępnych, dobrych rozwiązań.

Dyżury :

– Ania Chmielewska – pon. 11:30-12:30, czw. 8:00-10:00

– Magda Jankowska – wt. 13:00 -14:00, czw. 10:00-12:00, adres Skype: lena.j431

– Ania Krause – śr. 10:00-11:30, adres Skype:  krause-anna_1

Porady i konsultacje dla Rodziców poprzez mobidziennik.

Indywidualne spotkania online o charakterze terapeutycznym dla uczniów (po wcześniejszym uzgodnieniu z Rodzicem).

Aktualności

Wyróżnienia sportowe

Wyróżnienia sportowe

W miniony weekend z zespołem Muks Poznań, który ma klasy patronackie w naszej szkole, awansowaliśmy do półfinałów mistrzostw Polski w kat U13K - w zespole znajdują się dwie uzdolnione uczennice naszej szkoły Lena Wolna (6B) Julia Gretka (6B) Turniej półfinałowy...
Zbiórka obuwia i plecaków!!!

Zbiórka obuwia i plecaków!!!

Od 17  do 31 maja zbierać będziemy obuwie  damskie i męskie   / nie zimowe / oraz plecaki, które przekażemy bezdomnym korzystającym z łaźni oraz ogrzewalni przy ul. Krańcowej w Poznaniu.  Obuwie i plecaki gromadzić będziemy w kartonie przy dyżurce.                                                           ...
Lista kandydatów przyjętych do klasy 1 na rok szkolny 2021/2022

Lista kandydatów przyjętych do klasy 1 na rok szkolny 2021/2022

Szanowni Państwo, proszę zapoznać się z treścią dokumentu. Lista kandydatów przyjętych do klasy 1 na rok szkolny 2020/2021
Rozmiar czcionki
Kontrast