Świetlica szkolna czynna codziennie w godzinach od 6.45 do 17.00.

KAŻDEGO DNIA DZIECI MAJĄ MOŻLIWOŚĆ:

• odrobienia zadań domowych w oddzielnej sali

• uczestniczenia w zajęciach sportowych w ramach strefy 13.30-16.30

• udziału w projektach

• korzystania z biblioteki szkolnej oraz jej zasobów

• uczestniczenia w zabawach i grach logopedycznych

• uczestniczenia w zorganizowanych zajęciach zgodnie
    z realizowaną aktywnością tygodnia

Obowiązkiem każdego ucznia przebywającego w świetlicy szkolnej jest udział w zajęciach zaplanowanych lub z braku zainteresowania takowymi nieprzeszkadzanie w ich organizacji i przeprowadzeniu.

Lista kandydatów przyjętych do klasy 1 na rok szkolny 2021/2022

Szanowni Państwo, proszę zapoznać się z treścią dokumentu. Lista kandydatów przyjętych do klasy 1 na rok szkolny 2020/2021
MŁODZI PISARZE

Jak powstaje książka? Kto jest wydawcą? Kim jest ilustrator? Uczniowie klasy 3 c przekonali się o tym podczas tworzenia własnej...
Zarządzenie Dyrektora w sprawie funkcjonowania szkoły od 17 maja 2021r.

Szanowni Państwo, proszę o zapoznanie się z treścią zarządzenia. Ewa Kubisz dyrektor szkoły  Zarządzenie Dyrektora Szkoły Podstawowej nr 78 w sprawie funkcjonowania szkoły od 17 maja 2021 r.