2 kwietnia  2022 roku od 11.00 do 14.00 na Orliku, Rada Osiedla, Rada Rodziców SP78, Wo organizują festyn  dla potrzebujących   ,w tym Gości z Ukrainy. Wstęp wolny.

Rada Osiedla Oraz Rada Rodziców przygotowują :

• dmuchańce,
  • kawiarenka z ciastami
  • watę cukrową,
  • zaplatanie kolorowych warkoczyków
  • loteria, która we wrześniu cieszyła się dużym zainteresowaniem,
  • zawody sportowe i zostanie rozegrany turniej Molkky.
  • stolik z kolorowankami dla najmłodszych.

Zapraszamy wszystkich do udziału w tym wydarzeniu.  Jeżeli ktoś z Państwa ma możliwość wsparcia nas zbieramy również fanty na loterię. Mogą być materiały reklamowe, smycze, gadżety. Ważne żeby to były rzeczy nowe.

Chętnych, zdolnych rodziców Rada Rodziców prosi o upieczenie ciast do kawiarenki organizowanej przez Radę Rodziców.

Festyn został zaplanowany na sobotę .Wypieki  będziemy przyjmować 2 kwietnia od 10.30. Będziemy baaardzo wdzięczni jeżeli każda klasa przygotuje 2 pyszne ciacha.

Atrakcji i zabawy będzie mnóstwo a przy okazji możemy razem zrobić coś dobrego. Cały dochód zostanie przekazany na pomoc Ukrainie.

Członkowie RR codziennie będą w szkole sprzedawać okolicznościowe przypinki. To tylko 5zł.

Koordynatorem z ramienia  RR Pani  Beata Filut oraz Marta  Odziemska.

Szczegóły na stronie  szkoły, Rady Osiedla, na Facebooku oraz koncie RR „Brygada RR”.

Nauczyciel wraz z klasami  przygotowują  elementy graficzne w postaci: niebiesko- żółtych flag na patyku, serduszek do wysokości 10- 15 cm, plakatów, haseł w języku ukraińskim.

Zobowiązaliśmy się też  do wypełnienia części ,, Otwartej sceny”, którą  mają  wypełnić przygotowaną wcześniej piosenką, pokazem, piosenką. występami.

Dlatego w dniach od 25 do 31 marca każda z klas w ramach lekcji wychowawczej, plastyki, religii organizuje  ,, Godzinę dla Ukrainy”, podczas której wykonają w kolorze niebiesko- żółtym: flagi, serca, plakaty, hasła w języku ukraińskim i polskim.

Prosimy zatem o zakup i przegotowanie materiałów do pracy z uczniami. Szczegóły  prześlą Państwu wychowawcy.

Bardzo prosimy o zachęcenie uczniów do występów artystycznych. Zgłoszenia do 30.03. przyjmuje w bibliotece szkolnej Agnieszka Karwat.

W przygotowaniach jest ‘Pchli Targ”. W tej sprawie proszę kontaktować się z Panią Moniką Soroką , kawa i herbata będzie sprzedawana przez wolontariuszy  z naszej szkoły.

Koordynatorem projektu z ramienia szkoły jest Pani Anna Jęsiak.

Prosimy o jak najszersze udostępnianie informacji.

Oczekujemy licznego udziału.

2022 Aktualności 24