W czasie karnawału w świetlicy szkolnej odbywał się Talent Show. Uczniowie klas 1-3 przez kolejne trzy środy prezentowali swoje umiejętności wokalne w ulubionych utworach muzycznych zarówno polskich jak i zagranicznych wykonawców. Grupy wokalne i występy solo zachwycały swoimi występami widownię. W ostatnim tygodniu karnawału dzieci prezentowały umiejętności w śpiewie Karaoke. Podczas występu odbyła się też demonstracja instrumentu na żywo – gitara elektryczna wraz z  efektami elektroakustycznymi. Uczniowie mieli okazję posłuchać, zobaczyć i zagrać na profesjonalnym instrumencie.

Te wspólne występy dały wszystkim ogrom radości. Zabawa była bardzo udana. Na zakończenie każdy uczestnik otrzymał mały upominek.

Wszystkim dzieciom gratulujemy i dziękujemy wspaniałych występów.

Nauczyciele świetlicy

2021 Aktualności 26