Miło nam poinformować, iż pasja, pracowitość i ogromne sukcesy sportowe naszych uczniów zostały zauważone i docenione.

Maciej Mazur z klasy 7c oraz Jan Halasz z klasy 5b

otrzymali

Nagrody Miasta Poznania za szczególne osiągnięcia sportowe.

Poniżej prezentujemy tylko kilka ważnych sportowych sukcesów (z ogromnego dorobku sportowego) chłopców.

Maciej Mazur

1. I miejsce w Ogólnopolskim Turnieju Szermierczym Dzieci i Młodzików „Toruńska Katarzynka”.

2. I miejsce w Ogólnopolskim Turnieju XVIII Otwartych Mistrzostw Bydgoszczy we florecie chłopców.

3. II miejsce w Międzynarodowym Turnieju dzieci i Młodzieży we florecie chłopców

4. I miejsce w OTWARTYCH MISTRZOSTWACH SZKÓŁ WIELKOPOLSKI W SZERMIERCE XXVI MEMORIAŁU TADEUSZA MIELOSZYŃSKIEGO WE FLORECIE (w kategorii floretu chłopców do lat 12).

5. I miejsce w III Ogólnopolskim Turnieju Floretowym Dzieci zorganizowanym z okazji Święta Niepodległości.

Jan Halasz

1. Udział w Międzynarodowym Turnieju Piłki Nożnej rocznika 2010 w Serocku- powiat legionowski (wrzesień 2019), zajecie na tym turnieju II miejsca przez drużynę oraz zdobycie indywidualnej nagrody przez Janka najlepszego zawodnika turnieju (MVP).

2. 1 i 3 miejsca w turnieju karate do lat 9 w Skórzewie (grudzień 2019).

Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów sportowych!

2020 Aktualności 8