Dnia 29 listopada 2019 roku wyróżnieni przez kapitułę konkursu „Poznań uzależniony od profilaktyki”. składająca się z przedstawicieli Wydziału Zdrowia, Straży Miejskiej, dyrektora Teatru Muzycznego oraz Komendy Policji zostali zaproszeni na uroczystą Galę do Auli Artis.

Towarzyszyły im pani Aneta Chojan, Małgorzata Philipps, Michalina Sikora i Edyta Karczewska oraz koordynator projektu Małgorzata Czerniawska.

Projekt „Poznań uzależniony od Profilaktyki” jest realizowany przez Urząd Miasta Poznania.

W tegorocznej edycji wzięło  udział 400 uczniów.

Wśród tej grupy zostali wyróżnieni uczniowie naszej szkoły. Przybywający nie wiedzieli jakie zdobyli miejsca. Natomiast podczas Gali okazało się, że z pomocą fantastycznych nauczycieli zdobyli nagrody i wyróżnienia:

• II miejsce w kategorii   clip – zajęła klasa 7b po opieka pani Michaliny Sikory,

• III miejsce przedstawiciele klas 4-8 z clipem „Recepta na spędzanie wolnego czasu”,

montaż – Jakub Chojan

filmik „Żyj na sportowo”: Bebejewski Mikołaj klasa 7a i Kaczmarek Mikołaj klasa 8a

Aktorzy:

Anna Kierojczyk klasa 6c

Emilia Opielewicz klasa 6c

Piotr Pawlak klasa 7b

Agata Derda klasa 8a

Iga Bogusz klasa 6a

Ponadto zdjęcia udostępnili nam:

Oskar Janiak klasa 7b, Patrycja Lehmann klasa 5d, Hanna Zabłocka klasa 8b, Maciej Mazur klasa 6c,

Gościnnie klasa 5b (chłopcy, którzy zwyciężyli w konkursie „Z Podwórka na stadion” oraz dziewczynki – lekcja pierwszej pomocy)

• Wyróżnienie otrzymali uczniowie klasy 6a, którzy pod opieką pani Edyty Karczewskiej wykonali konkursowe zdjęcie. Ich praca jako plakat ozdabia korytarz Auli Artis. Zapraszamy do obejrzenia.

Największą frajdę sprawił obecnym koncert-niespodzianka w wykonaniu Cleo. Po prawie dwugodzinnym koncercie, w  radosnych ”andrzejkowych” nastrojach i pełni  wrażeń nasi laureaci wrócili do domów.

Wielkie gratulacje i podziękowania należą się nauczycielom i uczniom, którzy przystąpili do konkursu.

link do filmu – III miejsce poniżej

występ Cleo poniżej