„Kiedy pomagamy innym, pomagamy sobie, ponieważ wszelkie dobro, które dajemy, zatacza koło i wraca do nas.”

Flora Edwards

Drodzy Rodzice, Nauczyciele i Uczniowie,
jak słodkie może być pomaganie przekonaliśmy się w ubiegłym roku szkolnym, uczestnicząc w Słodkich Czwartkach. Od przyszłego tygodnia wznawiamy naszą działalność. W tym roku szkolnym jako pierwsi będą prezentowali swoje talenty kulinarne nauczyciele…

Zapraszamy już w przyszły czwartek. Ciasta będzie można kupić podczas przerw szkolnych w tym samym miejscu, czyli I piętro przy pokoju nauczycielskim. W tym roku szkolnym pieniądze przeznaczymy na rehabilitację naszego kolegi i pomoc dzieciom w Afryce. Już wkrótce do współpracy zostaną zaproszeni uczniowie i rodzice z różnych klas.

Liczymy na Was, bez Was nie damy rady….

Monika Soroka

2018 Aktualności 17