Zachęcamy gorąco do głosowania na osobę Pani Barbary Glapki w Plebiscycie Głosu Wielkopolskiego Osobowość Roku 2017 Samorządność i społeczność lokalna.

Pani  Barbara Glapka jest Przyjacielem naszej szkoły nieprzerwanie i aktywnie od wielu lat. Z wielkim zaangażowaniem i oddaniem działa na rzecz lokalnej społeczności oraz Szkoły Podstawowej nr 78.

Barbara Glapka, Przewodnicząca Zarządu Osiedla Kwiatowego, Dyrektor Domu Kultury Stokrotka w Poznaniu, nominowana za wieloletnie organizowanie i integrowanie społeczności osiedla Kwiatowego a także za organizowanie szeregu akcji społecznych

SMS  pod nr  72355 o treści GWS.154

Głosowanie będzie trwać do środy, do 31 stycznia 2018 roku do godz. 21. Zwycięzcy w każdej kategorii awansują do wojewódzkiego finału zachowując zdobyte głosy.

Dziękujemy za każdy oddany głos!

2018 Aktualności 24