Na konkurs wpłynęło wiele ciekawych, pouczających opowiadań. Po długich i burzliwych naradach nasze Jury wyłoniło zwycięzców. Wybór nie był łatwy – przysłaliście nam wiele fantastycznych prac. Niestety, nie można nagrodzić ich wszystkich… Komu należy pogratulować? Sprawdźcie poniżej.

w KATEGORII KLAS 1-3

I MIEJSCE: klasa 1b ze Szkoły Podstawowej nr 90 za opowiadanie „Wigilijny wieczór”

WYRÓŻNIENIE:

• klasa 1a ze Szkoły Podstawowej nr 91 z Oddziałami Dwujęzycznymi za opowiadanie „Choinka”

• Antonina Rogodzińska kl 3a ze Społecznej Szkoły Podstawowej nr 1 im. św. Urszuli Ledóchowskiej za opowiadanie „Magiczna Gwiazdka”

w KATEGORII KLAS 4-7

I MIEJSCE: Katarzyna Plamowska kl 5c SP nr 69 za opowiadanie „Dary Bożego Narodzenia”

II MIEJSCE: Maciej Mazur kl 4c SP nr 78 za opowiadanie „Nowy elf Mikołaja”

WYRÓŻNIENIE:

• Patrycja Gawron kl 4d SP nr 78

• Sara Rachmańczuk kl Ve SP nr 17

• Helena Karaszewska kl Ve SP nr 17

Nagrodzonych zapraszamy po odbiór nagród i dyplomów od 5 lutego 2018 r. do sekretariatu szkoły.

Małgorzata Philipps
Aneta Chojan