Dnia 6 grudnia 2017 roku do uczniów z klas 4-6 przybył z dalekiej Laponii zastępca świętego Mikołaja.

W tym roku wszyscy zasłużyli na słodką nagrodę, dlatego każdy uczeń ją otrzymał. Zanim jednak to nastąpiło przedstawiciele poszczególnych klas musieli odpowiedzieć na zadane przez elfy pytania. Dotyczyły one postaci Mikołaja i jego biografii.

Na zakończenie spotkania każda klasa mogła wykonać pamiątkowe zdjęcie ze świętym.

Dziękujemy Mikołajowi i elfom za poświęcony czas mimo tylu przedświątecznych zajęć.

Mikołaj nie zapomniał też o nauczycielach i trudzie jaki wykonują przez cały rok szkolny.

Ich również obdarował symboliczną słodkością.

Następnie Mikołaj popędził na spotkanie z innymi dziećmi.

Małgorzata Czerniawska

opiekun Samorząd Uczniowskiego